ČAS ROUŠEK

V období, kdy ze zbytků látek nešijeme naše fazolkové polštářky, ale tolik potřebné roušky, a kdy jsme byli nuceni na čas uzavřít dveře našeho showroomu v srdci Prahy, jsme Vás chtěli ujistit, že jsme tu stále pro Vás i Vaše dítka.

Máme velkou příležitost pobýt spolu v rodinném kruhu, blíže poznat a pochopit potřeby našich dětí. Domácí prostředí prochází největší prověrkou – plní své funkce, je pro děti dostatečně bytelné, funkční a inspirativní?
Mají naši školáci klid a potřebné podmínky k domácímu studiu? Má každý z nás tolik důležité místo, kde se může „zašít“ a užít si trochu samoty? A co prostor ke hře a fyzické aktivitě?

Kdykoli, kdy potřebujete poradit s úpravami nebo zařízením dětského interiéru, jsme tu pro Vás na emailu i telefonu. Rozšiřujeme naše služby o návrhy online, abychom mohli dál vytvářet krásné pokojíčky a dělat radost Vám i Vašem dětem. Náš showroom je dočasně prázdný, ale naše e-maily mají neomezenou kapacitu. I v této době naši designéři malují, truhláři pracují a švadleny šijí. Vždy jsme podporovali české řemeslníky a malé české podnikatele a to se u nás ani do budoucna nezmění.

Přejeme pevné zdraví..

Tým Little Design

Foto od EveNue Photography.
Vzpomínka na krásné letní focení s Utukutu a Milli Style.